Про інтернет-магазин Gumma

Gumma знає, як «взути» ваш автомобіль

Де купити гуму для автомобіля? Які диски вибрати? Якому бренду віддати перевагу? Ці питання знайомі кожному автомобілісту. Інтернет-магазин «Gumma» з легкістю дає ними відповіді. Тому нас обирають мільйони автовласників у всій Україні.

Чому потрібно вибрати нас?

За весь час роботи нам удалося виробити чітку стратегію роботи. Це дозволило нам стати кращими та завоювати довіру клієнтів.

  1. Широкий та різноманітний асортимент. Окрім популярних моделей та брендів ми пропонуємо унікальні варіанти та останні новинки. Магазин «Gumma» — це один із великих імпортерів шин та дисків для легкових автомобілів та спеціалізованого автотранспорту.
  2. Кваліфіковані консультанти. Важливо отримати грамотну консультацію від професіонала, який зможе врахувати побажання клієнта, особливості автомобіля, стиль їзди та умови, в яких він експлуатуватиметься.
  3. Сертифіковані моделі. Для нас важлива репутація та думка кожного клієнта, тому пропонуємо виключно якісну продукцію від виробників.
  4. Гарантія на пропоновану продукцію.
  5. Актуальні та доступні ціни.

Як оформити замовлення

Немає нічого простішого, ніж купити літню або зимову гуму для авто в магазині «Gumma». Можна скористатися зручною та зрозумілою формою на сайті або звернутися за допомогою до менеджера.

Для пошуку потрібної моделі можна скористатися фільтрами, розрахованими на різні параметри:

  1. ціна;
  2. тирозмір;
  3. бренд;
  4. сезонність;
  5. індекси та інші характеристики.

Додайте товар, що цікавить, у кошик. Протягом 30 хвилин менеджер зв'яжеться з вами, уточнить деталі оплати та доставки. При виникненні складнощів завжди можна замовити функцію «Перезвоніть мені».

Ми працюємо для вас щодня, без вихідних!