Всесезонна шина Royal Black RS201 (рульова) 385/65 R22.5 160L PR20

Артикул: 74324
Тип авто:
Рульова
Бренд:
Royal Black
Ширина:
385
Профіль:
65
Індекс навантаження:
160
Індекс швидкості:
L
Будь ласка, введіть дійсний номер телефону

Ви можете оплатити покупку готівкою, карткою або перерахунком на банківські реквізити (безготівково)ви можете оплатити через

Детальніше про умови доставки і оплати читайте в розділі Доставка і оплата

12 732 12 350 ₴
ПриватБанк 24
monobank 24
ПУМБ 24
А-Банк 24
ІdeaBank 24
Доставка в місті
Кур'єром за адресою
Кур'єром за адресою
Транспортною компанією
Транспортною компанією
Оплата

Ви можете оплатити покупку готівкою, карткою або перерахунком на банківські реквізити (безготівково)ви можете оплатити через

Детальніше про умови доставки і оплати читайте в розділі Доставка і оплата

Гарантія та повернення

Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"

Детальніше про умови обміну та повертнення читайте в розділі Обмін та повернення

Характеристики Royal Black RS201 (рульова) 385/65 R22.5 160L PR20

Сезон:
Тип авто:
Бренд:
Ширина:
Профіль:
Діаметр:
Індекс навантаження:
160
Індекс швидкості:
L
Норма шарування:
20

Схожі товари

Артикул:: 214102
Всесезонна шина Royal Black Royal A/T 275/70 R16 114T
Тип авто:
Позашляховик
Індекс швидкості:
T
Ширина:
275
Профіль:
70
Діаметр:
16
Індекс навантаження:
114
9 572 9 285 ₴
Докладніше
Артикул:: 77970
Royal Black RS201 (рулевая) 315/80 R22.5 157/154M
Ширина:
315
Профіль:
80
Діаметр:
22
Тип авто:
Рульова
Індекс навантаження:
157
Індекс швидкості:
M
9 587 9 300 ₴
Докладніше
Артикул:: 119010
Всесезонна шина Royal Black RS600 (універсальна) 315/80 R22.5 156/150M
Тип авто:
Універсальна
Ширина:
315
Профіль:
80
Діаметр:
22.5
Індекс навантаження:
156/150
Індекс швидкості:
M
9 587 9 300 ₴
Докладніше
Артикул:: 191604
Всесезонна шина Royal Black Royal A/T 245/70 R16 111S
Тип авто:
Позашляховик
Ширина:
245
Профіль:
70
Діаметр:
16
Індекс навантаження:
111
Індекс швидкості:
S
9 674 9 384 ₴
Докладніше
Артикул:: 214511
Лiтня шина Royal Black Royal Explorer II 315/35 R20 110Y
Тип авто:
Легковий
Ширина:
315
Профіль:
35
Діаметр:
20
Індекс навантаження:
110
Індекс швидкості:
Y
9 674 9 384 ₴
Докладніше
Артикул:: 191602
Всесезонна шина Royal Black Royal A/T 225/75 R16 115/112S
Профіль:
75
Тип авто:
Позашляховик
Ширина:
225
Діаметр:
16
Індекс навантаження:
115
Індекс швидкості:
S
9 827 9 532 ₴
Докладніше
Більше товарівПриховати товари
Потрібна допомога?
Наші спеціалісти дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть вибрати відповідні шини.
Введіть телефон
tire background tire background
Оберіть тип кредиту
12 732 ₴
12 732 ₴ 12 350 ₴
Пропозиції
Кількість платежів
Щомісячний платіж
1 грн
1 грн
1 грн
1 грн
1 грн